Wygodniejsze parkowanie z aplikacją mPay

Szybciej, wygodniej i taniej. Od 9 maja kierowcy w Koninie będą mogli uregulować należność za postój auta w strefie płatnego parkowania poprzez darmową aplikację mobilną mPay. Jej użytkownicy zyskają również dostęp do wielu innych pomocnych funkcjonalności.

 Nadrzędnym celem współpracy z firmą mPay, będącą jednym z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań dla płatności mobilnych, jest wprowadzenie istotnych udogodnień dla mieszkańców Konina. Dzięki darmowej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji zmotoryzowani zaoszczędzą czas i pieniądze.

Realizacja transakcji jest możliwa z poziomu własnego telefonu, bez potrzeby szukania parkomatu
i powrotu do auta z potwierdzeniem wniesienia opłaty. Kierowcy zaoszczędzą również pieniądze dzięki naliczaniu minutowemu, a nie za każdą rozpoczętą godzinę. W ten sposób koszty parkowania będą mieć zawsze pod kontrolą. W każdej chwili poprzez aplikację zmotoryzowani będą mogli również przedłużyć czas parkowania bez potrzeby powrotu do samochodu.

Jak zapłacić za parkowanie w aplikacji mPay?

Aby skorzystać z możliwości wniesienia opłaty przez aplikację mPay wystarczy przejść przez kilka prostych kroków. Więcej na ten temat dowiemy się z pomocnego wideo, które przybliża cały proces krok po kroku

Krok 1

Pobieramy darmową aplikację mPay (ze sklepu Google Play, App Store lub Huawei App Gallery)
i zakładamy swoje osobiste konto.

Krok 2

Zapewniamy środki do realizacji płatności (do wyboru są 3 różne źródła płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu MasterPass).

Krok 3

W zakładce „Produkty i usługi” wybieramy kafelek „Parkowanie” i realizujemy płatność.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy aplikacji mPay

Wygodne regulowanie należności za postój auta to nie jedyna pomocna funkcjonalność w aplikacji mPay. Mieszkańcy Konina mogą również za jej pośrednictwem kupić bilety komunikacji miejskiej, doładować telefon lub grę, zrealizować szybki przelew na dowolne konto (tak, jak w przypadku rachunku bankowego), opłacić dostęp do serwisów VOD, a nawet nadać przesyłkę kurierem.
Ciekawych opcji jest jednak znaczenie więcej.